Наверх


рус  укр  eng
Чернігівська область
Країни
 • Австрія
 • Албанія
 • Андорра
 • Бельгія
 • Ватикан
 • Греція
 • Грузія
 • Данія
 • Еквадор
 • Іспанія
 • Італія
 • Йорданія
 • Китай
 • Кіпр
 • Латвія
 • Литва
 • Македонія
 • Малайзія
 • Мальта
 • Монако
 • Нідерланди
 • Німеччина
 • Норвегія
 • ОАЕ
 • Перу
 • Португалія
 • Румунія
 • Сан-Марино
 • Сінгапур
 • Туреччина
 • Україна
 • Франція
 • Хорватія
 • Чехія
 • Чилі
 • Чорногорія
 • Швейцарія
 • Швеція
 • Шрі-Ланка
Пошук    Фотографії з квадрокоптера
Чернігівська область - Україна
ЧернігівРейтинг: 8.20

Чернігів - не лише батьківщина пива, а ще й невеликий затишний обласний центр на березі Десни на півночі Україні, з безліччю храмів. Також тут знаходиться відомий пункт релігійного паломництва - Антонієві печери. А взагалі Чернігів є ідеальним для одноденних поїздок-прогулянок із Києва.


Почати огляд міста варто з Красної площі. За відчуттями це найбільша порожня площа з тих, які я бачив.
Позаду театру можна знайти пам'ятник Богдану Хмельницькому та П'ятницьку церкву.
Тут же невеликий сквер, де багато ручних білок.


Далі прогулянка веде на міський вал. Тут розташовано декілька соборів і церков.
У Спасо-Преображенському соборі покоїться прах князя Ігоря Сіверського, оспіваного у "Слові о полку Ігоревім".


На самому валу можна зняти цікаву фотографію, де в одному кадрі будуть церква і зброя, так би мовити, "вплив", хоча і різний.
Пам'ятник Шевченку на фото не такий великий, яким він є в реальності.


По сходах можна спуститися на набережну й покататися на катері по Десні.
Далі рухаємося в бік Троїцького монастиря. Можна поїхати тролейбусом. Дорогою ви побачите пам'ятник Невідомому солдату, Іллінський монастир і Антонієві печери.


У Троїцькому монастирі можна піднятися на дзвіницю та подивитися панорами міста й монастиря.


Червень 2014

Ми заїхали в Чернігів подивитися садибу поміщика Григорія Глібова. Вона знаходиться позаду Чернігівського технологічного університету (вул. Шевченка, 97). Відзначимо, що по всьому місту з'явилися туристичні вказівники, а також інформаційні таблички українською та англійською мовами.


Садиба розташована в парку, її особливістю є вкрай нехарактерна для подібних будівель вежа, як у замку.
Як дістатися: Автомобілем або маршруткою від ст. м. Чернігівська, їхати пару годин. Або поїздом із Києва, але його розклад незручний, краще маршруткою.

, читайте далі...

КачанівкаРейтинг: 7.00

З усіх садиб-палаців, розміщених відносно недалеко від Києва, Качанівка найбільш відома. Чималу роль у цьому відіграє й наявність веб-сайту, чого так не вистачає багатьом пам'яткам і містам України.

По приїзду відразу помітно, що всі будівлі садиби збереглися дуже добре. Та й місце для палацово-паркового ансамблю вибрали вельми вдале. Не рівнина, є ліси, парк, річка - все, що потрібно для класичного палацового комплексу.

Петро Олександрович Рум'янцев-Задунайський, який побудував цей маєток, відрізнявся інтересом до незвичайної архітектури. Йому належало багато інших архітектурних об'єктів в Україні, наприклад, палац у селі Вишеньки.


Як дістатися: Розташування незручне, нічого прямого з Києва та Чернігова немає. Можна доїхати електричкою або маршруткою до Ніжина, а звідти автобусом Ніжин - Іваниця. Він ходить 2-3 рази на день, тому заздалегідь знайдіть актуальний розклад. Простіший спосіб - замовити екскурсію, що включатиме в себе ще Тростянець і Сокиринці.

, читайте далі...

БатуринРейтинг: 7.00

Довгий час, починаючи з 1669 року, Батурин був резиденцією багатьох гетьманів лівобережної України. В 1708 році сталася найстрашніша трагедія в історії міста. Московське військо під командуванням Олександра Меньшикова захопило Батурин і повністю розорило його, знищивши за різними оцінками від 10 до 15 тисяч мирних жителів і козаків. Причина цього цілком зрозуміла - перехід тодішнього гетьмана Івана Мазепи на бік шведів. Протягом декількох десятиліть Батурин стояв порожній.

З 2003 по 2009 рік у Батурині пройшла масштабна реконструкція. На місці пустирів і руїн виріс національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця". Він складається з трьох основних частин: палацу К. Розумовського, будинку судді В. Кочубея й укріплень на березі річки Сейм. Усе це стало можливим завдяки багатьом людям. Я був навіть здивований, що стільки приватних осіб внесли пожертвування грошима й експонатами, список можна подивитися тут.
Центральним і найцікавішим об'єктом заповідника є палацово-парковий ансамбль. Побудував його у 1799-1803 роках архітектор Чарльз Кемерон на замовлення останнього гетьмана України Кирила Розумовського. Пожежа 1824 гоку знищила всі інтер'єри. На цих фотографіях можна побачити, що було до початку робіт.
На даний момент практично всі внутрішні приміщення відреставровані. Незважаючи на те, що багато кімнат виглядають дуже красиво, а роботи проводилися за оригінальними кресленнями, внутрішнє оздоблення проведене далеко не повністю. Але це можна зрозуміти, все ж таки побудувати повноцінний палац зараз можуть собі дозволити лише люди зі списку вгорі, але аж ніяк не держава.


Палац може служити прикладом того, що можна зробити з руїн при належному фінансуванні та правильному керівництві. А об'єктів, які розвалюються в очікуванні реставрації, в Україні тисячі.

Всередині проводяться екскурсії. У вихідні дні тут величезна кількість одружень, і відповідно гостей, тому, якщо у вас є можливість, то приїжджайте в будній день.

Другий мальовничий об'єкт - це реконструкція частини батуринської фортеці-цитаделі. Оригінальної цитаделі не залишилося, в 1708 році вона була повністю знищена. Проте нинішня реконструкція має такі ж розміри, як і цитадель часів козаків. На території розташований будинок гетьмана, а також пам'ятник жертвам батуринської трагедії 1708 року.
Ще один об'єкт заповідника - це будинок Генерального суду Лівобережної України XVII в. (будинок Кочубея), єдина будівля, що збереглася з часів Мазепи. У будинку знаходиться краєзнавчий музей, а навколо - парк "Кочубеївський". Пройшовши по центральній алеї парку, ви знайдете пам'ятний знак. Цей знак установлено на місці, де знаходився дуб, дупло якого гетьман Іван Мазепа і Мотря Кочубей використовували для ведення особистого листування. Ось до чого людей доводила відсутність мобільного зв'язку. Василю Кочубею ці таємні зустрічі, судячи з усього, були не до душі, тому він регулярно доносив цареві на Мазепу. Правда, цар цим доносами не повірив, а Кочубея стратив. Після зради Мазепи Петро I наказав повернути дружині та дітям конфісковані маєтки.


У цілому Батурин зараз - це таке собі місто-музей. Об'єкти розташовані не в одному місці, а розкидані по місту, дивіться нижче карту-схему.


Як дістатися: Прямих маршруток із Києва немає. Та й узагалі зручної можливості дістатися з Києва, крім як автомобілем, немає. Потрібно доїхати електричкою до Бахмача (23 км від Батурина) або до Конотопа (28 км), а звідти на автобусі чи таксі.

, читайте далі...

СеднівРейтинг: 6.80

Седнів - невелике селище у Чернігівській області. Може похвалитися відразу декількома пам'ятками. У центрі є карта з усіма цікавими місцями. З 2009 року Седнєв став державним заповідником "Садиба Лизогубів". Чудове місце для прогулянки, рекомендуємо.

Сама садиба, яка є тільки частиною комплексу, розташована на високих берегах річки Снов. З кінця XVII в. Седнів був маєтком сім'ї, яка зіграла значну роль в історії та культурі України. Першим тут облаштувався чернігівський полковник Яків Лизогуб. Відомими представниками роду були брати Андрій та Ілля Лизогуби, які оселилися в Седневі в 1830 році. Вони були творчими людьми і запрошували до себе видатних діячів того часу, таких як Тарас Шевченко та Леонід Глібов.

Кого тільки не було серед Лизогубів. І глава уряду України в 1918 році Федір Андрійович, і навіть засновник терористичної організації Дмитро Лизогуб, страчений в Одесі за підготовку до замаху на царя Олександра ІІ.

У садибі раніше розміщувалася школа, де навчалися 450 дітей. Зараз школа переїхала в нову будівлю (див. у кінці статті).


Навколо садиби розбитий парк.
Найкрасивіше місце в парку, це альтанка над річкою, де любив відпочивати відомий український письменник Леонід Глібов.


На пам'ятнику він схожий на якогось американського Скруджа :)


Під час відвідування Седнева Глібов написав один зі своїх відомих віршів "Журба", який багато українців вчили в школі. Гора ця знаходиться, якраз у Седневі.

Стоїть гора високая,
Попід горою гай,
Зелений гай, густесенькій,
Неначе справді рай ...

На території парку є дерево, обгорожене парканом, а поряд стоїть пам'ятник Тарасові Шевченку. Це 600-річна "шевченківська липа". Найвідоміший поет України відпочивав тут під час відвідин Седнева на запрошення Лизогубів. Щоправда, саме дерево не збереглося, воно впало у 2000-х, а на його місці вже проростают нові липи. Стару ж, яка була близько 4-ох метрів у діаметрі, ми побачили на фото.

Друга частина пам'яток розташована відразу біля центру села. Найбільш цікавий об'єкт тут - старовинна дерев'яна Гергиевска церква. Вона була побудована в 1715 - 1742 роках і перебудована в 1852 році. Відома тим, що тут знімали фінальні сцени фільму Вій по Миколі Гоголю. Причому, мається на увазі не російський ширпотреб 2014 року, а культовий фільм 1967 року, єдиний ужастик в СРСР.


Недалеко від церкви стоїть кам'яниця Лизогубів, цікава будівля з баштою, найстаріша на Лівобережній Україні. Була побудована в 1690 році, вежа була прибудована в 19 столітті. Вона нежитлова, тут у підвалі зберігався арсенал і архів родини.


Кам'яницю, як і інші об'єкти Седнева, намалював Тарас Шевченко. Є версія, що він в ній жив.


Цікаво, але в Седневі, селі на 1300 жителів, в 2013 році з'явилася ще одна визначна пам'ятка. Тут побудували сучасну школу, яка дасть фору багатьом українським палацам. Звичайно, це буде школа не для одного села, на автобусі сюди будуть привозити дітей з багатьох місць. Щоб зрозуміти масштаби дивіться фотографії.
З усіх бачених нами проектів у селах, цей наймасштабніший. Правда, якщо фінансування повісять на район, то, через відсутність коштів, через пару років можна буде сюди водити туристів, показувати "старовинну" будівлю. Будували, до речі, як це у нас зазвичай буває, в авральному режимі, до 1-го вересня. Швидше за все додавали сіль в розчин, тому не минуло й року, як стіни почали розсипатися, сумно...

Запитали у місцевих, вони в захваті від нової школи. Ми їм теж заздримо, самі вчилися в радянських типових.


Як дістатися: від чернігівського автовокзалу, який розташований біля залізничного вокзалу, кожну годину сюди ходять маршрутки. Виходити потрібно в самому центрі, біля великого вказівника на садибу Лизогубів.

, читайте далі...

Мезинський національний природний паркРейтинг: 6.40

Мезинський національний природний парк був заснований у 2006 році указом президента Віктора Ющенка. Варто сказати, що в останній рік свого правління президент створив багато національних парків, або збільшив фінансування існуючим.

У цьому місці археологи виявили поселення давніх людей, які жили тут 20 за тис років до нашої ери (тут багато картинок і тексту англійською). Знайшли багато кісток мамонтів, правда, більшість із них були вивезені у великі музеї Києва, Нью-Йорка, Європи. Також було знайдено багато знарядь праці, прикрас, домашнього начиння й інших предметів. Багато з них представлені в місцевому музеї.

Але найголовніше, тут є дуже красиві місця, що можуть запросто привабити масового туриста (звичайно, якщо прокласти нормальні дороги). Парк розташований уздовж річки Десна (карта) і з високих берегів відкриваються приголомшливі краєвиди. Навесні Десна розливається й води стає не просто багато, а занадто багато. Тим не менш, виглядає все це дуже мальовничо.


Біля села Свердловка на високих берегах річки Десна є досить незвичайний будинок для цієї місцевості (ось тут). У цьому чудовому особняку, будучи президентом, багато разів відпочивав Леонід Кучма. Щоправда, дороги так і не були відремонтовані. У них просто не було потреби, тому що біля будинку розташований вертолітний майданчик.
Біля альтанки ми знайшли велику кількість вужів, що якраз зібралися створювати потомство. Правда, звук затвора фотоапарата трохи завадив їм :)
Звірів, до речі, тут досить багато. Під час наших відвідин ми бачили лисицю, зайця, яструба, дятла, різних цікавих метеликів. У декількох місцях працівники заповідника встановили місця для пікніків. Тобто, можна цілком легально й цивілізовано зупинитися, дістати мангал і пообідати в національному парку. Біля кожного такого місця передбачена яма для сміття. А найголовніше, всі ці місця розташовані на високих берегах Десни, звідки відкриваються чудові краєвиди.

У парку є кілька екостежок, одна з них - "Рихлівська дача" - добре описана на офіційному сайті. Її довжина близько 5 кілометрів, початок у селі Рихлі. Я накидав приблизний план екостежки на мапі.


Є також автомобільний маршрут довжиною 50 км. Його опис можна подивитися тут.

Ми відвідали місцевий музей (інформація тут), він знаходиться у двох місцях і видно, що в останні роки тут було проведено реконструкцію. Все чистенько, красиво, так що можна завітати. Завжди було цікаво зрозуміти, як виходить, що деякі речі не руйнуються по 70 мільйонів років.


Ще фото з Мезинського національного природного парку
Карта Мезинського національного природного парку
Тут информація по будиночках для туристів, у яких можна переночувати.

Як дістатися: Центральна садиба (музей) Мезинського національного природного парку знаходиться в селі Свердловка. З Чернігова потрібно їхати маршруткою Чернігів - Короп, а далі маршруткою з Коропа. Або маршруткою Чернігів - Новгород-Сіверський до повороту на село Покошичі й далі 12 км пішки або попуткою до Свердловки.

, читайте далі...

СокиринціРейтинг: 6.20

До Сокиринців ми поїхали подивитися палац Галаганів і прилеглий до нього парк. Ви можете заздалегідь замовити екскурсію (ця можливість була у 2007 році), а можете самостійно прогулятися парком навколо палацу. На даний момент у будівлі знаходиться аграрний ліцей, тому, якщо на момент відвідування буде навчальний день, то можна буде зайти всередину.
Будівля, що непогано збереглася, особливо примітна незвичайним пандусом із зворотнього боку. Таких я не бачив в інших місцях в Україні.


За спортивним майданчиком розташовано занедбаний парк, де ми знайшли зруйновані ворота. Якщо пройти через парк, то можна потрапити на берег озера.


Як дістатися: Розташування незручне, нічого прямого з Києва та Чернігова немає. Можна доїхати електричкою або маршруткою до Ніжина, а звідти автобусом Ніжин - Іваниця. Він ходить 2-3 рази на день, тому заздалегідь знайдіть актуальний розклад. Простіший спосіб - замовити екскурсію, що включатиме в себе ще й Тростянець і Качанівку.

, читайте далі...

Тростянецький дендропаркРейтинг: 6.20

У Тростянці розташований невеличкий, але красивий дендропарк, заснований у 1834 році на кошти українського мецената Івана Скоропадського.

Звичайно, по доглянутості він сильно відрізняється від популярних серед туристів парків України. Тут ми бачили лише поодиноких туристів. Але сюди однозначно варто приїхати погуляти. Незважаючи на низьке фінансування, до сих пір ви можете подивитися безліч різних рослин і погуляти навколо великого озера по штучних горах. Висота деяких із них сягає 35 метрів, і зроблені вони були повністю вручну більше ніж 150 років тому.

За легендою, Скоропадський робив ці пагорби, щоб надати рівнинній території вид гірської Швейцарії та вразити цим дівчину-іноземку. Чи сподобався їй парк і чи правда це, я не знаю. Та й закінчення робіт меценат не побачив.

Парк залишив дуже позитивні враження, навіть незважаючи на запустіння. Якщо вкласти кошти та навести порядок, то він, безперечно, буде популярний серед туристів.

Беріть із собою їжу - на місці ви нічого не знайдете, крім води та чіпсів.


Як дістатися: Транспорту з Києва чи Чернігова, який би відправлявся в нормальний час, немає. Тому або діставайтеся автомобілем (дорога погана), або замовте одноденну екскурсію, щоб відвідати ще й Сокиринці з Качанівкою.

, читайте далі...

Палац Рум'янцева-Задунайського у ВишенькахРейтинг: 6.00

У селі Вишеньки розташований палац 18 століття, який побудував граф Петро Рум'янцев-Задунайський. Відомо, що його цікавила незвичайна архітектура, тому всі палаци та маєтки відрізнялися незвичайним дизайном. У селах Вишеньки та Черешеньки, що розташовані поруч, він побудував декілька різних споруд, а палац з'явився до приїзду Катерини II, котра їхала в Крим. На жаль, нічого з побудованого в Черешеньках не збереглося, та й від цього палацу залишилася тільки половина, решта була розібрана ще 200 років тому.

На даний момент тут розміщується дитячий оздоровчий табір. Однак заїзд відбувається лише раз на рік, а в решту часу палац просто руйнується. Ми не розміщуємо фотографій палацу поблизу, оскільки йому потрібен серйозний ремонт. Однак через наявність водойм навколо і при правильному виборі часу дня можна зробити чудові фотографії.

В останні роки навколо палацу розгорілися пристрасті з приводу права власності. У 2010 році були новини, що Генпрокуратура змушена була через суд відбирати палац і повертати в державну власність. Правда, кому б він не належав, державі чи приватній особі, ніякого ремонту тут усе одно не проводять. Та й не проводитимуть, оскільки через погану дорогу масові туристи сюди не поїдуть.
Садиба в Качанівці також належала Петру Олександровичу Рум'янцеву-Задунайському.

Як дістатися: Ми їздили автомобілем у складі організованого туру. Також можна дістатися на маршрутках Чернігів - Короп (це в 14 км), а потім Короп - Вишеньки.

, читайте далі...

Блакитні озера (Чернігівська область)Рейтинг: 6.00

На півночі Чернігівської області, недалеко від кордону з Білоруссю, є кілька затоплених кар'єрів, які зараз перетворилися на чудове місце відпочинку. Дно озер вкрите покладами кварцового піску, тому вода має блакитний відтінок і досить прозора. Така вода навіть є трохи лікувальною і допомагає при захворюваннях опорно-рухової системи.

Головне озеро має глибину до 18 метрів і досить велике, але і відпочиваючих теж приїжджає чимало. Всього озер три, біля двох є спеціально обладнані зони відпочинку, альтанки, туалети, водні гірки, різні спортивні майданчики. Ресторанів немає, тільки напої та снеки. До речі, будьте уважні, телефони там переключаються в білоруський роумінг.

У відгуках за попередні роки ми прочитали про сміття. У червні 2014 року, ми там походили доволі багато і сміття не знайшли, береги та вода чисті, сміттєвих контейнерів багато. Причина проста, хтось з бізнесменів взяв озеро під свій контроль. Завжди знайдуться незадоволені, але ж на озерах стало чисто!

Головною проблемою, впевнений, зараз буде кількість відпочиваючих, адже місце реально стало дуже привабливим. Тому якщо хочете відпочити без купання, то краще приїжджати поза сезоном.
Озера оточені лісом. Ми зупинилися біля великого озера, а потім пішки прогулялися до середнього.
Як дістатися: До самого озера веде асфальтована дорога, тому практично всі приїжджають сюди на автомобілях. З Києва до озер 200 км по трасі і потім 10 км до села Олешня. Біля самих озер є залізнична станція Грибова Рудня, туди з Чернігова ходять три електрички в день (їхати трохи більше години). Назад теж три в день. Розклад змінюється, але досить зручний, можна приїхати вранці і виїхати в обід або ввечері, шукайте актуальне в інтернеті.

, читайте далі...

Ічнянський національний природний паркРейтинг: 5.80

Ічнянський національний природний парк знаходиться у чернігівській області і займає площу близько 10 тис гектар. Основне завдання парку, збереження наявної екосереди лісів, річок і озер. Природа красива, є мальовничі місця.

Навіщо сюди їхати:
  - Провести день на природі
  - Навесні подивитися первоцвіти
  - Влаштувати пікнік у мальовничому місці
  - Погуляти по лісу, по екостежкам


Ми приїхали в березні, подивитися первоцвіти, яких тут дуже багато.
У парку є дві екостежки, ми прогулялися по екостежці "Садове", біля села Буди. Її довжина близько 3-ох кілометрів, розмітка не завжди помітна. Але вона пролягає навколо водойми, тому не заблукаєте. Стартували ми від місця для пікніка (N 50°45'17.6'', E 32°18'19.9''), туди ж і повернулися. Взагалі в парку облаштовано багато місць для пікніка, так що можна приїхати компанією на відпочинок. Але врахуйте, що крім таких місць, іншої туристичної інфраструктури немає.


Ніякої інформації про екостежки в інтернеті немає, тому, якщо не будете заїжджати в головний офіс, то ось вам приблизна карта. Це прогулянка лісом уздовж озера, з оглядом різних рослин, птахів, і звіряток, якщо пощастить. Можна приїздити з дітьми.


Назву екостежка отримала за прізвищем мешканців садиби, яка стояла тут 100 років тому. Зараз її немає, залишилася тільки покинута липова алея, яку і знайти-то непросто, вона знаходиться позаду табички. Було б непогано відновити садибу, тоді місце б отримало зовсім інший статус.
У деяких місцях стежка виходить до озер і відкриваються дуже гарні краєвиди.
Якщо уважно дивитися по сторонам, то можна знайти багато цікавого.
На території парку знаходиться військова частина, де зберігається величезна кількість боєприпасів. Зверху виглядає досить незвично. Також недалеко від межі парку, виявили нафтове родовище, судячи з постійно палаючого вогню, щось там видобувають.


Як дістатися: Їхати потрібно на автомобілі. Без нього, я не уявляю, що ви будете там робити. Хіба що візьмете велосипеди на прокат в центральному офісі парку (він позначений на карті внизу). Туди можна зателефонувати і домовитися про екскурсію, я б радив зробити саме так, тим більше це не дорого. Просто ділянки лісу розкидані то там, то тут, і навіть знайти ділянки з первоцвітами буде не так просто. В Ічні є залізнична станція, розташована між Прилуками та Бахмачем, однак радити цей вид транспорту ми не можемо. Хіба що у вас пряме сполучення, без пересадок. З Києва є прямі автобуси, але ходять невдало, так що на один день з'їздити не вийде (розклад), а де там ночувати, крім як у наметі - не зрозуміло. Так що їхати потрібно на автомобілі, в такому випадку можна влаштувати денний виїзд на природу з Києва. Дорога (не дуже гарна) в одну сторону займе 2.5 - 3 години.

, читайте далі...

  - Що подивитись обов'язково (30)
  - Що подивитись у другу чергу (56)
  - Статті (9)
  - Інші цікаві місця або події (137)
Подивитись карту
  - Вінницька область (9)
  - Волинська область (3)
  - Дніпропетровська область (1)
  - Житомирська область (13)
  - Закарпатська область (22)
  - Запорізька область (2)
  - Івано-Франківська область (11)
  - Київ (20)
  - Київська область (17)
  - Кіровоградська область (5)
  - Крим (23)
  - Львівська область (21)
  - Миколаївська область (5)
  - Одеська область (6)
  - Полтавська область (2)
  - Рівненська область (8)
  - Сумська область (1)
  - Тернопільська область (17)
  - Харківська область (5)
  - Херсонська область (5)
  - Хмельницька область (8)
  - Черкаська область (7)
  - Чернівецька область (3)
  - Чернігівська область (10)
авіашоу автоспорт аквапарк атракціони ботанічний сад бухта велосипед винний завод висота військовий об'єкт водоспад вулкан гейзер ГЕС гори готель гриби джерело екостежка замок заповідник зимові види спорту зоопарк камені каньйон кар'єр квадрокоптер квіти комахи кораблі костел крижані скульптури кубок світу курорт лавра ліс маєток мис мінеральне джерело міст місто монастир море музей незвичайні споруди новий рік обсерваторія оглядовий майданчик озеро острів палац парк печера підземелля підйомник пляж повітряна куля повітряні ліхтарики покинуті міста польоти природне диво пустеля ратуша ріка річковий транспорт руїни скансен скелі скульптури собор сплави тварини театр термальне джерело третій рейх феєрверки фестивалі фонтан формула 1 на воді фортеця футбол цвинтар церква цирк цікавий транспорт
2019-01-21 16:37
Палац у Буську
2018-12-15 15:46
Гота
2018-11-30 15:32
Дрогобич
2018-11-24 23:05
Замок Марієнбург
2018-11-23 19:01
Куди поїхати з Києва на вихідні
Велодоріжка у Порту - 10
Берлін - 9
Мукачівський замок Паланок - 10
Дрогобич - 9
Замок Хюннефельд - 10
Історія подорожей
Про нас
Реклама на сайті
Список країн
© 2012 - 2018
PIZZATRAVEL.COM.UA
Використання матеріалів сайту без дозволу ЗАБОРОНЕНО