Наверх


рус  укр  eng
Рейнланд-Пфальц
Країни
 • Австрія
 • Албанія
 • Андорра
 • Бельгія
 • Ватикан
 • Греція
 • Грузія
 • Данія
 • Еквадор
 • Іспанія
 • Італія
 • Йорданія
 • Китай
 • Кіпр
 • Латвія
 • Литва
 • Македонія
 • Малайзія
 • Мальта
 • Монако
 • Нідерланди
 • Німеччина
 • Норвегія
 • ОАЕ
 • Перу
 • Португалія
 • Румунія
 • Сан-Марино
 • Сінгапур
 • Туреччина
 • Україна
 • Франція
 • Хорватія
 • Чехія
 • Чилі
 • Чорногорія
 • Швейцарія
 • Швеція
 • Шрі-Ланка
Пошук    Фотографії з квадрокоптера
Рейнланд-Пфальц - Німеччина
Замки долини РейнуРейтинг: 8.80

Долина Рейну - це ділянка річки від Бонна до Бінгена. У цій статті мова піде про її нижню частину від Кобленца до Бінгена. Саме ця ділянка внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Тут не тільки приголомшливо красива природа - на схилах можна побачити майже 40 замків! Щоправда, більшість із них були зруйновані та перебудовані у 19-20 століттях.

Коли ми планували нашу прогулянку на цій ділянці, то вибір транспорту навіть не обговорювався. Це, безумовно, велосипед. Хоча на обох берегах Рейну є автомобільні дороги й залізничні колії, так що вибір за вами. Наш маршрут був наступним. У Кобленці ми орендували велосипеди за 10 євро. На електричці (не забудьте купити додатковий квиток для велосипедів) поїхали в Рюдесхайм. Оскільки Рюдейсхайм знаходиться в землі Гессен, і ми не були впевнені, що квиток землі Рейнланд-Пфальц буде там діяти, то ми докупили квиток на ділянку Кауб - Рюдейсхайм за декілька євро. Хоча можете запитати на вокзалі, в Німеччині досить часто регіональні квитки діють на невеликих ділянках в інших землях.

Ми планували відвідування Рюдесхайму і канатної дороги до статуї Німеччини. Тому, якщо ви доїдете до Бінгена, то можете дістатися на поромі до Рюдесхайму і потім назад. Ми ж, прогулявшись у Рюдесхаймі, переправились у Бінген (розклад порома тут).

У Бінгені заїжджаємо в офіс туристичної інформації (тут) і беремо карту. Далі все просто, їдемо в бік Кобленца. Заблукати неможливо, з одного боку гори, з іншого Рейн, а ви їдете по відмінній велосипедній доріжці. Ця прогулянка чудова ще й тому, що вздовж річки проходить залізнична колія і ви можете сісти на поїзд у будь-який момент, коли втомитесь або якщо піде дощ. Та й деякі ділянки можна проїхати на електричці. Наприклад, ділянки Niederheimbach - Bacharach, Oberwesel - St. Goar і St. Goarshausen - Braubach ми проїхали, щоб заощадити сили.

На поромі з Sankt Goar ми переправилися в Sankt Goarshausen (розклад), це місце не можна пропустити. Звідси на автобусі можна піднятися на оглядовий майданчик на скелю Лорелей, з якої відкриваються найкращі види на долину Рейну. Автобус шукайте біля того місця, де причалює пором.
Ми не планували відвідувати замки, але взагалі це можливо. Правда, незручно, що всі замки розташовані на схилах гір і досить важко знайти підступи до них. Нижче список основних замків на ділянці від Рюдесхайма до Кобленца (по порядку, починаючи з Рюдесхайма).

Карта замків Рейну тут.

Руїни замку Еренфельс
49° 58' 31" N, 7° 52' 50" O
Від Рюдесхайма можна дійти пішки за півгодини виноградними полями. На момент написання статті (2012) внутрішні приміщення були закриті.


Замок Рейнштайн
www.burg-rheinstein.de
49° 59' 37,3" N, 7° 51' 30,3" O
Відвідування можливе тільки за попереднім записом і для великих груп. Інформація з оф. сайту.


Замок Райхенштайн
www.burg-reichenstein.de
50° 0' 18,5" N, 7° 51' 12,6" O
Відвідування можливе, інформація на оф. сайті - ціни, час роботи.


Замок Сунек
50° 1' 10" N, 7° 49' 30" O
Відвідування можливе, касир і доглядач замку - дядя Льоня з України =)

Замок Хеймбург
50° 2' 2,1" N, 7° 48' 23,8" O
Знаходиться у приватному володінні, закритий для туристів.

Руїни замку Фюрстенберг/Рейндибах
50° 2' 30,2" N, 7° 47' 14,6" O
Закритий на реконструкцію.


Замок Шталек
50°03'29"N 7°45'56"E
У замку знаходиться молодіжний хостел, приміщення відвідати не можна, але можна зайти у внутрішній двір.
Замок Пфальцграфенштайн
50° 4' 59,2" N, 7° 45' 56,6" O
Стоїть на острові посеред річки, відвідування можливе, стаття тут.


Замок Шонбург
www.burghotel-schoenburg.de
50° 6' 4,5" N, 7° 43' 56" O
У замку знаходяться готель і ресторан.

Замок Гутенфельс
50° 5' 16,1" N, 7° 45' 56,2" O
У замку знаходиться готель.

Замок Катц
www.burg-katz.de
50° 9' 6,5" N, 7° 43' 26,9" O
У замку знаходиться готель, для туристів закритий.


Замок Маус
www.burg-maus.de
50° 10' 18,8" N, 7° 41' 45,6" O
Відвідування можливе в певні дні, розклад на сайті, або для груп за попереднім записом.

Руїни замку Лібенштайн
www.burg-liebenstein.de
50° 12' 44,3" N, 7° 38' 7,6" O
У замку готель і ресторан.

Руїни замку Штерренберг
www.burg-sterrenberg.de
50° 12' 48,3" N, 7° 37' 59,3" O
У замку знаходяться кафе, ресторан і готель, відвідування можливе.

Фортеця Марксбург
www.marksburg.de
50°16'18.50"N 7°38'57.00"E
Єдина незруйнована висотна фортеця на Рейні. Інформація про екскурсії російською мовою тут.


Замок Ланек
www.burg-lahneck.de
50° 18' 22,6" N, 7° 36' 44,9" O
Відвідування можливе, інформація на оф. сайті.

Замок Штольценфельс
www.schloss-stolzenfels.de

50° 18' 11.6" N, 7° 35' 32.7" E
Відвідування можливе, інформація на оф. сайті.

Корисні посилання:
Інформація про велосипедний маршрут (англійською, оберіть мову вгорі)
Карти велосипедних маршрутів у регіоні (англійською, оберіть мову вгорі)

Карти маршруту:


Як дістатися: Дістатися на електричках легко з будь-якого міста, розташованого між Кельном і Майнцем. Можна доїхати і з Франкфурта. Час у дорозі від різних міст: Кельн - Рюдесхайм - 2 години 20 хвилин, Бонн - Рюдесхайм - 2 години, Кобленц - Рюдесхайм - 1 година.

, читайте далі...

Скеля ЛорелейРейтинг: 8.40

Лорелей — скеля на східному березі Рейну, одне з наймальовничіших місць у Німеччині. Назва колись перекладалася як "скеля, що шепоче" завдяки водоспаду, який існував тут до початку 19 століття. Лорелея - це ще й русалка, сильна течія та скелясті береги призводили до того, що тут розбивалося безліч човнів.

Лорелей знаходиться в самому серці долини Рейну. Нагору можна піднятися на автобусі №595, шукайте зупинку біля місця, де причалює паром St. Goar - St. Goarshausen.


Як дістатися: Необхідно доїхати до містечка St. Goarshausen. З Кобленца на регіональному поїзді їхати 30 хвилин, з Кельна 2 години, з Майнца 1 годину 20 хвилин, з Франкфурта 1 годину 40 хвилин.

, читайте далі...

КобленцРейтинг: 8.20

Кобленц зручно вибирати як місце ночівлі, якщо ви хочете подивитися долину Рейну, ми так і зробили. Що дивитись у самому місті, абсолютно не уявляли, тому просто пішли гуляти в центр.

Кобленц дуже приємно здивував. Незважаючи на те, що містечко не туристичне, через велику кількість набережних у ньому дуже приємно проводити час. Основна визначна пам'ятка в місті - це Німецький кут, місце впадіння річки Мозель у Рейн. У 1897 році на цій косі була зведена монументальна кінна статуя кайзера Вільгельма I. Постамент статуї з 1953 по 1990 роки носив назву "Меморіал німецької єдності".

На іншому березі на горі видніється фортеця Ehrenbreitstein, куди можна піднятися на міській канатній дорозі. Вона працює вже декілька років і є найбільшою канатною дорогою в рівнинній частині Європи (довжина 850 метрів). В одній з 18 кабінок скляна підлога, радимо вибрати саме цю :) На офіційному сайті дивіться години роботи та ціни.


Як дістатися: Регіональним поїздом з Кельна їхати 1 годину 10 хвилин, з Франкфурта 1 годину 45 хвилин.

, читайте далі...

Замок ЕльцРейтинг: 7.20

Замок Ельц - одна з найкрасивіших середньовічних споруд у Німеччині. Він ніколи не був зруйнований або захоплений. Значної ролі в історії не грав, але зате вцілів навіть під час воєн XVII і XVIII ст. і в роки Французької революції і дійшов до наших днів як чудовий зразок лицарського замку. З 1960 року і до початку 90-х був зображений на купюрі в 500 марок.

Був побудований приблизно у XII в. для лицарів, які охороняли дорогу між Мозелем і Айфелем. Уперше назва Ельц згадується в дарувальній грамоті Фрідріха I Барбаросси. До теперішнього часу збереглися головна башта піздньороманского замку та руїни житлового будинку в романському стилі. У плині століть у замку продовжували з'являтися все нові й нові добудови, це добре видно на фотографіях.

У XIX ст. граф Карл Ельцський зайнявся реставрацією свого замку. У 1845-1888 рр. на масштабні будівельні роботи була витрачена значна сума у 184 000 марок, що по купівельній силі становить біля 8 млн євро. Реставрація проводилася дуже дбайливо та зберегла історичний архітектурний вигляд.

Замком Ельц вже у 33-му поколінні, а це більше 800 років, володіє сім'я Ельц. Представники роду Ельців у різний час займали високі державні та церковні посади, що, зокрема, врятувало їх замок від руйнування. Нинішній власник замку Dr. Karl Graf und Edler Herr von und zu Eltz-Kempenich genannt Faust von Stromberg проживає у Франкфурті-на-Майні. Він надав замок для огляду публіки та піклується про його збереження.

Замок розташований на величезній лісовій галявині, на скелястому виступі та з трьох боків оточений річкою. Це надає йому фантастичну фотогенічність. Відвідувачі можуть подивитися замок з усіх боків і практично з будь-якого ракурсу.

Проводяться екскурсії, замок працює з 1 квітня по 1 листопада, з 9:30 до 17:30. Вартість квитка 8 євро (2012), інформація на офіційному сайті.
Як дістатися: Регіональними потягами з Кобленца чи Тріра до станцій Moselkern або Karden. Від цих станцій до замку можна дійти пішки (4-5 км). Ми приїхали на станцію Moselkern. Вийшовши з поїзда, пройдіть уперед біля 500 метрів у напрямку руху поїзда, якщо їхати з Кобленца. Поверніть праворуч, перейдіть колії та йдіть по вулиці Elztal уздовж річки Ельц, там багато вказівників. Приблизно на півдорозі буде готель з рестораном, обійдіть його праворуч. За ними асфальтована дорога припиниться, тому обов'язково взувайте спортивне взуття, оскільки половину шляху ви пройдете лісовими стежками. Якщо ви на автомобілі, то вам необхідно проїхати містечка Münstermaifeld і Wierschem. Стоянка розташована у 800 метрах від замку, можна пройти пішки чи проїхати на шатлі за 1,5 євро.

, читайте далі...

  - Що подивитись обов'язково (43)
  - Що подивитись у другу чергу (42)
  - Інші цікаві місця або події (88)
  - Статті (2)
Подивитись карту
  - Баварія (20)
  - Баден-Вюртемберг (4)
  - Берлін (5)
  - Бранденбург (1)
  - Бремен (2)
  - Гамбург (2)
  - Гессен (6)
  - Мекленбург — Передня Померанія (3)
  - Нижня Саксонія (54)
  - Північний Рейн — Вестфалія (38)
  - Рейнланд-Пфальц (4)
  - Саарланд (1)
  - Саксонія (8)
  - Саксонія-Ангальт (11)
  - Тюрингія (9)
  - Шлезвіг-Гольштейн (6)
аквапарк акваріум атракціони ботанічний сад велосипед висота водоспад гори екостежка замок зоопарк казино квадрокоптер квіти курорт ліс міст місто монастир монумент море музей незвичайні конструкції незвичайні споруди оглядовий майданчик озеро острів палац парк печера підйомник пляж ратуша різдвяний ринок ріка рудник руїни скелі скульптури собор стадіон тварини термальне джерело третій рейх феєрверки фестивалі фонтан фортеця фунікулер хундертвассер цвинтар церква цікавий транспорт
2019-01-21 16:37
Палац у Буську
2018-12-15 15:46
Гота
2018-11-30 15:32
Дрогобич
2018-11-24 23:05
Замок Марієнбург
2018-11-23 19:01
Куди поїхати з Києва на вихідні
Велодоріжка у Порту - 10
Берлін - 9
Мукачівський замок Паланок - 10
Дрогобич - 9
Замок Хюннефельд - 10
Історія подорожей
Про нас
Реклама на сайті
Список країн
© 2012 - 2018
PIZZATRAVEL.COM.UA
Використання матеріалів сайту без дозволу ЗАБОРОНЕНО